• Çağrı Merkezi İş Süreçlerinin Yapılandırılması ve Takibi

  Teknolojinin yaygınlaşması ve teknik gelişmeler Çağrı Merkezlerinin iş süreçlerinin verimli bir şekilde yapılandırılması konusunu da beraberinde getirdi.

  CSA Management, Çağrı Merkezlerinin mevcut durumlarını ve işleyişini analiz ederek eksikliklerini tespit eder.Yapılan analizlerin ardından tespit edilen eksiklikleri raporlayarak çözüm önerilerini sunar. Uygulanan çözüm önerileri ve iyileştirme adımlarını takip ederek gözlemler. Ayrıca Müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyetini de göz önünde bulundurarak uyguladığı özel yönetim stratejileri ile çağrı merkezlerini mevcut durumdan birkaç adım öne taşır.

  CSA Management , gelişen teknolojiyi takip ederek birlikte çalıştığı çağrı merkezlerini haberdar eder.CSA Management, Süreçlerin belirlenmesinde yada yeniden yapılanmasında aktif rol alır ve belirlenen hedeflere ulaşma gayreti içinde olan Çağrı merkezlerine yön vererek hedeflerine en doğru ve en hızlı bir şekilde ulaşmasına katkı sağlar.

 • Kobilere Özel Müşteri İlişkileri Programları ve Uygulamaları

  Kobilerin mevcut piyasalarında rekabet edebilmeleri ve daha büyük hacimde iş yapmalarına olanak sağlayacak teknolojileri, eğitimleri ve alternatif çözümleri CSA Management oluşturduğu hizmet paketleri ile sağlamaktadır.

  Bu paketler ile müşterilerin bilgileri kayıt altına alınırken müşterilerin satın alma davranışları izlenebiliyor ve pazarlama stratejileri hızlıca belirlenerek uygulanabiliyor olacaktır. Temelde sade, hızlı, uygun diyat avantajı sunan hizmet paketleriyle Kobilerin en önemlil destekçisi olmayı hedeflenmektedir.

 • Marka Yönetimi

  Marka yönetimi, bir markanın hedeflerine ulaşabilmesi için oluşturulan pazarlamanın geçirilme sürecinde yapılan faaliyetlerin bütünü olarak tanımlanabilir.

  Şirketlerin değerini belirleyen marka yönetimi, profesyonel ekiple çalışmalarda büyük katkılar sağlarken aksi durumlarda mevcut durumu da kaybetmeye neden olabilir.

  CSA Management, tüketici zihninde mevcut markanın nasıl algılanacağının yönetilmesi işini profesyonel departmanında hazırlamakta ve uygulamaktadır.

 • Yazılı, Görsel ve Sosyal Medya Yönetimi

  Günümüzde tüketiciler hiç olmadığı kadar medyanın içindeler, markalarla ilgili iyi ya da kötü deneyimleri, reklamları bulmak artık çok kolay. Eğer bir marka medyada yer almıyorsa ya da nasıl yer alacağını bilmiyorsa tüm bu çalışmalardan yoksun demektir.

  CSA Management, çözümler ve projeler sunarak sizin milyonlarca insanın etkin bulunduğu medyada ve iş dünyasında etkin bir yer almanıza yardımcı olmaktadır.

  Günümüzde medyanın etkisi düşünüldüğünde medya yönetiminin önemi daha iyi anlaşılacaktır.

 • Reklam ve Pazarlama Yönetimi

  Reklam ve Pazarlama yönetimi, üst düzeyde ve operasyonel düzeyde planlama yapmayı gerektirir. Reklam amaçlarının oluşturulması, reklam bütçesinin belirlenmesi, reklam stratejisinin geliştirilmesi, reklam kampanyalarının etkinliğinin değerlendirilmesi reklam ve pazarlama yönetiminin basamaklarıdır.

  CSA Management, reklam ve pazarlama yönetiminin stratejik ve operasyonel düzeyde, planlama, uygulama ve kontrol aşamalarında gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.